Kulturní zařízení Kadaň - proti nástrahám všednosti
.
Deštivé dny
právě se nacházíte › úvodní strana Cavern Club Střelnice › Jazz / Blues

Jan Kavka Trio

Jazz / Blues
Cavern Club Střelnice ˆ mapa pátek - 24. listopad 2017 od 19:00 hod. Vložit do mého kalendáře 24-11-2017 19:00:00 24-11-2017 20:30:00 39 Jan Kavka Trio - Jazz / Blues Kadaň - Cavern Club Střelnice Kulturní zařízení Kadaň galerie@kultura-kadan.cz https://www.facebook.com/events/list?dialog=create false DD/MM/YYYY
Vstupné: 50,- Kč ( Volných vstupenek: 50 ) › Kde koupím vstupenky?

Jan Kavka Trio vzniklo na podzim roku 2013 v rámci jazzových večerů v baru Modrá Myš v proslulé Stodolní ulici v Ostravě. Repertoár, který ze začátku obsahoval pouze jazzové standardy, se později rozrostl o původní skladby a úpravy popových písní. Trio se inspiruje nejen v tvorbě velkých jazzových hudebníků a také v hudbě klasické a popové. 

Hlavním protagonisotou je ostravský pianista a skladatel Jan Kavka. Na klavír hraje již od pěti let a na gymnáziu začal se svými spolužáky provádět první hudební pokusy. Po maturitě nastoupil na ostravskou konzervatoř, kde založil svůj první autorský jazzový soubor Jazz Class Quartet. S současnosti studuje magisterský studijní program na prestižní akademii Karola Szymanowskiego v polských Katovicích. Kromě spolupráce s různými hudebnímy tělesy rovněž působí jako korepetitor tance na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a také jako učitel jazzového klavíru na Lidové konzervatoři v Ostravě.

Marek Dufek je mladý a talentovaný baskytarista a kontrabasista, který se narodil v listopadu 1988 v Ostravě. Je absolventem Vyšší odborné školy Jaroslava Ježka v Praze, kde studoval baskytaru u Martina Lehkého. V současné době studuje na akademii v polských Katowicích, kde se kromě baskytary věnuje také kontrabasu u Macieje Garbowského. Během své kariéry se objevil v takových tělesech, jako jsou např. Pražský Big Band Milana Svobody, Jazz Q Martina Kratochvíla, BBC Borise Urbánka nebo trio Vlastimila Šmídy. Je stálým členem doprovodné kapely Martina Chodúra a externistou v orchestru Národního divadla moravskoslezského.

Jiří Bučánek je všestranný bubeník, je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, ve studiu pokračoval na hudební fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, stejně jako Jan a Marek studoval v polských Katowicích. Během své hudební kariéry vystupoval například s Tomášem Savkou, Danem Bártou, Paddy Kelly, Vlastimilem Šmídou, Borisem Urbánkem, Mário Šeparovičem nebo s Good Work. Mezi výčet jeho hudebních aktivit spadá také výpomoc v orchestrech, jako jsou Filharmonie Brno, Janáčkova filharmonie Ostrava, Moravská filharmonie Olomouc, orchestr Slezského divadla Opava či orchestr Městského divadla Brno.

Jak se k nám dostanete?


Zobrazit místo Kultura a sport v Kadani na větší mapě
Dnes je: 22. 11. 2018

Kalendář akcí

« listopad - 2018 »
PO ÚT ST ČT PA SO NE
.........1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930... ...
Taneční pro mládež 2018
Taneční pro dospělé 2018
Františkánská konference
ROZPOČET A STŘEDNĚDOBÝ VÝHLED PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE
Příměstské Tábory
U3V - 1. semestr
Informační centrum
Informační centrum
INSTAGRAM
Kultura v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městská knihovna Kadaň
Městská knihovna Kadaň
Víceúčelová sportovní hala Kadaň
Galerie Josefa Lieslera
Františkánský klášter
PŘIHLÁŠKA NA STÁNKOVÝ PRODEJ
Královské město Kadaň
Virtuální prohlídka náměstí
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Kultura Klášterec
fotokroužek08
Pronájem osvětlovací a zvukové techniky
Panoramatická prohlídka Kadaně
Kudy z nudy

KZK je partnerem

Nábřeží Maxipsa Fíka
Smetanovy sady
Löschnerovo náměstí
Kulturní památka čp. 7
i-kadan.cz
ROCKFEST VYSMÁTÉ LÉTO
DÁMSKÝ KLUB
ŠACHOVÝ KLUB

Kulturu v Kadani významně sponzorují:

ČEPS a.s.
ČEZ a.s.
KT Kadaň
PC verze | MOBILNÍ verze
Oficiální stránky KZK * Provozovatel: Kulturní zařízení Kadaň * Administrátor
© 2008 - 2018 Kulturní zařízení Kadaň, p.o. * design a tvorba stránek Blig s.r.o.