Kulturní zařízení Kadaň - proti nástrahám všednosti
.
............
právě se nacházíte › úvodní strana Kostel Stětí sv. Jana Křtitele › Vícežánrový

Operetou a muzikálem

Vícežánrový
Kostel Stětí sv. Jana Křtitele ˆ mapa úterý - 25. duben 2017 od 19:00 hod. Vložit do mého kalendáře 25-04-2017 19:00:00 25-04-2017 20:30:00 39 Operetou a muzikálem - Vícežánrový Kadaň - Kostel Stětí sv. Jana Křtitele Kulturní zařízení Kadaň galerie@kultura-kadan.cz https://www.facebook.com/events/list?dialog=create false DD/MM/YYYY
Vstupné: 80,- Kč › Kde koupím vstupenky?

Vstupné: 80 Kč / ZDARMA žáci ZUŠ

Společnost Kruhu přátel hudby v Kadani uvádí v úterý 25. dubna v 19 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele v Kadani koncert v programu „Operetou a muzikálem“. Poutavými operetními evergreeny a půvabem nehynoucích muzikálových melodií Vás provedou Pavla Švestková – mezzosoprán, Martin Slavík – tenor, Markéta Janáčková – klavír.

Nemůžete vyhnat z hlavy hity jako Chtěla bych tančit jen nebo Blondýnky sladké? Tak to si nenechte ujít večer plný písní z klasických muzikálů a operet, navíc v podání šarmantní hudební trojice, která se skvěle doplňuje.

Pavla Švestková (mezzosoprán) je absolventkou Pražské konzervatoře. Zaměřuje se mimo jiné na autentickou interpretaci barokní hudby, v roce 2015 dokonce získala cenu Euro Pragensis Ars za interpretaci barokních koloraturních partů a uvádění písní českých autorů v zahraničí. Koncertuje jak v Česku, tak v zahraničí, a její repertoár je velmi široký. Spolupracovala také s mnoha zahraničními umělci.

Martin Slavík (tenor) je absolventem Katedry sólového zpěvu Fakulty umění Ostravské univerzity. Již v průběhu studií hostoval v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Kromě Pražského filharmonického sboru účinkuje také v Hudebním divadle v Karlíně a věnuje se sólové koncertní činnosti. Ve svém repertoáru má skladby operetní a muzikálové z titulů, také světské a duchovní skladby J. S. Bacha, W. A. Mozarta, F. Schuberta, A. Dvořáka, B. Smetany a mnoha dalších autorů, včetně současných.

Markéta Janáčková je klavíristka a hudební režisérka, studovala na HAMU a nyní vystupuje jako sólistka a komorní hráčka na koncertních pódiích u nás i v zahraničí. Vystupovala s Pražským komorním orchestrem, Moravskou filharmonií Olomouc, Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín aj. Je držitelkou ceny Naděždy Pochlebinové - Sažinové, která je udělována nejlepším absolventům AMU oboru klavír. Markéta Janáčková pravidelně nahrává pro Český rozhlas, nahrávala také pro Českou televizi, TV ZDF a Radio France. Od roku 2009 působí externě jako hudební režisérka Českého rozhlasu, věnuje se také pedagogické činnosti, vyučuje klavír na English International School Prague.

Na jejich společném vystoupení se můžete těšit například na písně z muzikálu My Fair Lady, skladby Franze Lehára, ale i Johanna Strause nebo Chopinovo Nocturno.

 

Jak se k nám dostanete?


Zobrazit místo Kultura a sport v Kadani na větší mapě
Dnes je: 18. 11. 2017

Kalendář akcí

« listopad - 2017 »
PO ÚT ST ČT PA SO NE
......12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930... ... ...
Jazykové kurzy 2017
TANEČNÍ KURZ PRO MLÁDEŽ 2017
TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ 2017
U3V - 1. semestr
Informační centrum
INSTAGRAM
Kultura v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městská knihovna Kadaň
Městská knihovna Kadaň
Víceúčelová sportovní hala Kadaň
Galerie Josefa Lieslera
Františkánský klášter
PŘIHLÁŠKA NA STÁNKOVÝ PRODEJ
Královské město Kadaň
Virtuální prohlídka náměstí
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Kultura Klášterec
fotokroužek08
Pronájem osvětlovací a zvukové techniky
Panoramatická prohlídka Kadaně

KZK je partnerem

Nábřeží Maxipsa Fíka
Smetanovy sady
Löschnerovo náměstí
Kulturní památka čp. 7
i-kadan.cz
ROCKFEST VYSMÁTÉ LÉTO
Do neznáma
DÁMSKÝ KLUB
ŠACHOVÝ KLUB

Kulturu v Kadani významně sponzorují:

ČEPS a.s.
ČEZ a.s.
KT Kadaň
PC verze | MOBILNÍ verze
Oficiální stránky KZK * Provozovatel: Kulturní zařízení Kadaň * Administrátor
© 2008 - 2017 Kulturní zařízení Kadaň, p.o. * design a tvorba stránek Blig s.r.o. .