Aktuální provoz

logo2

přehled aktuálního provozu všech zařízení KZK

Milí návštěvníci, jelikož v současné době dochází k postupnému uvolňování vládních opatření, přinášíme vám krátký souhrn toho, jak budou nyní fungovat jednotlivá pracoviště KZK.

Turistické informační centrum

Infocentrum nyní již opět funguje v plném rozsahu podle standardní otevírací doby. Je tak opět možné nakupovat upomínkové předměty nebo třeba vrátit vstupenky, které jste si zakoupili na některou z našich akcí. Peníze za zrušená představení zakoupená on-line nebo přes pokladnu vracíme pouze v pracovní dny po-pá do konce měsíce června.

V provozu:
- půjčovna kol a elektrokol 
- úschovna zavazadel

Mimo provoz:
- veřejné toalety
- úschovna kol (z důvodu stavebních prací)

Městská knihovna

Hlavní budova knihovny nyní funguje v plném provozu, funguje také bibliobox.

Pobočka má až do odvolání změněnou provozní dobu následně:

pobocka 

Antikvariát (možnost využití PC) bude otevřený pouze v pondělí, ve čtvrtek a v pátek, a to od 10:00 do 13:00. 

knihovna

Při návštěvě všech zmíněných zařízení Vás prosíme o ohleduplnost a dodržování hygienických opatření. Vždy vstupujte s rouškou, dodržujte dvoumetrové rozestupy a nezdržujte se zbytečně dlouho. Po příchodu do knihovny, prosím, použijte desinfekci. Pokud chcete knihy pouze vrátit, využijte raději biblioboxu. Budeme Vám vděční, když knihy před vrácením vydezinfikujete nebo alespoň otřete vlhkým hadříkem, abyste chránili naše knihovnice. Dezinfekce po vrácení samozřejmě v knihovně probíhá, ale opatrnosti není nikdy dost. :)


Galerie Josefa Lieslera

Galerie je v opět otevřena od 11. května v běžnou otvírací dobu. K vidění je i nadále výstava Emy a Báry Srncových, která byla prodloužena do konce května.

Městské muzeum v Kadani

Objekty muzea budou v plném provozu od soboty 30. května, k pořádaným výstavám z bezpečnostních důvodů nebudeme pořádat vernisáže. 

muzeum

Kulturní akce

Prozatím platí, že kulturní akce jsou až do konce května zrušeny. K jejich obnovení bohužel nemáme vzhledem ke stále se měnícím pokynům bližší informace.

Veškerá data vycházejí z harmonogramu uvolňování, který byl schválen vládou. Zároveň platí, že se mohou změnit s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci. 

Pokud jste měly zakoupené vstupenky na některou z našich akcí do konce května, je možné je vrátit v Turistickém informačním centru, peníze dostanete zpět. O akcích od června dále Vás budeme včas informovat.

Vytvořeno 30.4.2020 10:36:30 - aktualizováno 14.5.2020 17:59:38 | přečteno 437x | martina.heroldova
load