Taneční pro mládež 2022

Taneční

přijďte se naučit základy společenských tanců 

Taneční kurzy patří pro mnohé mezi nejkrásnější vzpomínky z dospívání. Kdy jindy máme příležitost se každý týden krásně společensky obléci a vplout do světa, kde se v tanci odpouštějí chyby a společně pilujeme jednotlivé kroky k dokonalosti? Přijďte se naučit základy standardních i latinskoamerických tanců, ať na plesech nemusíte přešlapovat na místě a pokyvovat hlavou, ale objevíte, že i na mnoho známých skladeb si lze zatančit v páru. Společenský tanec vám dá pocit noblesy a elegance a v neposlední řadě vás lektoři provedou také malými základy společenské taneční etikety.

Náš letošní taneční kurz pro mládež bude probíhat od září každé úterý vždy v 19 hodin v kulturním domě Střelnice. Tanečním kurzem vás provedou zkušení taneční mistři manželé Hofmannovi, s nimiž absolvujete celkem 10 lekcí.

Cena kurzu je 1 700 Kč za osobu, pokud se hlásíte v páru s tanečním partnerem. Pokud se hlásíte bez partnera, je cena kurzu 1 800 Kč.

Platbu prosím proveďte na účet 43-1221460267/0100 a do poznámky uveďte "TANEČNÍ - jméno a příjmení přihlášeného", např. "TANEČNÍ - Jan Novák".

Přihlášky naleznete ZDE.

Pokud provádíte platbu za dítě jako rodič, uveďte prosím do poznámky pro příjemce "Taneční" a jméno dítěte.

Vytvořeno 12.6.2022 23:26:42 | přečteno 2529x | martina.heroldova
load