Týden knihoven 30. 9. - 5. 10.

Týden knihoven 2019

Týden knihoven je po roce opět tady! Zveme všechny knihomoly na týdenní program, který si pro vás připravila Městská knihovna i její pobočka.

Ani letos nevynecháme všemi velmi oblíbenou upomínkovou amnestii, výprodej knih za kačku i něco, bez čeho se žádný čtenář neobejde - záložky, kterých není nikdy dost.

Rádi byste si přečetli knihy z regionu a podpořili své krajany, o nichž třeba ani nevíte, že jsou spisovateli? Tak to určitě oceníte naši výstavu knih z našeho regionu, na níž určitě objevíte skvosty, o nichž jste dosud netušili.

Pro naše nejmenší čtenáře jsme připravili po celý týden výtvarné dílničky.

Rádi byste se dozvěděli, jak cestovat s nízkým rozpočtem a poznat každodenní život domorodců? O tom nám 30. září povypráví naše Vanda Goncalves Zacarias.

A jistě se vám stýskalo také po Večerech ve věži - proto pro vás máme hned dva! 1. října přivítáme Jiřího Šebestu, který je autorem netradičních podivuhodných deskových her, které vyhotovuje pouze v několika ksuech. Společně nahlédneme do světa tvorby "deskovek" od vymýšlení pravidel přes vytváření figurek nebo hracího plánu. Jeho unikátní hry si budete moci prohlédnout na výstavě od 13 do 17 hodin.

3. října pak přivítáme Cyrila Hauptmana, s nímž si budeme povídat o zaniklých obcích Doupovska.
Vytvořeno 23.9.2019 17:54:33 | přečteno 469x | martina.heroldova
load