Nejčastěji kladené otázky (FAQ)

Chceme ušetřit čas Vám i sobě, proto jsme dali dohromady seznam nejčastějších dotazů, které nám kladete.

Vstupenky

Kde zakoupím vstupenky?

Způsob prodeje vstupenek se u jednotlivých akcí liší. Zpravidla platí, že na akce pořádané KZK lze zakoupit vstupenky on-line (v takovém případě klikněte na kolonku „Koupit vstupenku“), či osobně v Turistickém informačním centru. 
Většinou lze zakoupit vstupenky také na místě, není-li u akce uvedeno, že je vyprodána. Cena pak ale může být vyšší než v předprodeji nebo se může stát, že na Vás místo nezbyde. Doporučujeme proto nenechávat koupi vstupenek na poslední chvíli.

U akcí pořádaných externími subjekty je také možný nákup přes externí vstupenkové portály (Ticketstream, Ticketportal apod.). V takovém případě najdete v anotaci akce odkaz na předprodej.
Na některé z akcí nelze vstupenky zakoupit předem. Jedná se například o akce Městského muzea či Městské knihovny (na Večery ve věži je však možné si udělat rezervaci na tel. 474 343 283).
Je-li předprodej možný na jiném místě, je tak uvedeno v popisu akce.

Jak vstupenky zaplatit?

Pokud jste si zakoupili eVstupenku, lze ji zaplatit on-line kartou. Pokud se rozhodnete pro platbu přes Twisto, lze platbu odložit, nebo ji uskutečnit kartou či hotově na pobočkách České pošty a Sazky. Upozorňujeme však, že Twisto neslouží jako rezervační systém!
Při nákupu vstupenek v Turistickém informačním centru lze platit hotově i platební kartou.
Vstupenky není možné platit žádnými poukázkami typu Sodexo, Unišek apod.

Lze nakoupit vstupenky přes fakturu?

Ano, v tomto případě se vždy obracejte na Moniku Froňkovou na tel. 773 367 718 či e-mailu fronkova@kultura-kadan.cz.

Jak uplatnit slevu na vstupenky?

Jste senior či student a chcete snížené vstupné? Pokud je v anotaci akce uvedena dvojí sazba vstupného, v on-line objednávce bohužel není možné nijak ověřit, zda máte na slevu opravdu nárok. V takovém případě nakupte vstupenky osobně v Turistickém informačním centru, kde se můžete prokázat platným dokladem či studentským průkazem.

Co znamená „Na tuto akci nelze provádět rezervace“?

Jsme rádi, že jste se rozhodli si zakoupit vstupenku on-line, na tuto akci jsme však ještě nespustili předprodej. Přibližný datum jeho spuštění je uveden v horní části stránky. Zkontrolujte si také, prosím, zda předprodej neprobíhá jinde nebo pouze na místě.

Objednal/a jsem si eVstupenky, ale nepřišly mi na e-mail, co mám dělat?

Nejprve zkontrolujte, zda Vaše platba proběhla v pořádku. Pokud ano, jedná se patrně o krátký technický výpadek vstupenkového systému, za který se omlouváme. V takovém případě kontaktujte Martinu Heroldovou na e-mailu propagace@kultura-kadan.cz či tel. 733 270 034.

Mohu si vstupenky pouze rezervovat?

V současné době není možné rezervovat vstupenky on-line. Pokud si chcete vstupenky rezervovat, obraťte se na Turistické informační centrum na tel. 474 319 550. Pokud se domluvíte na rezervaci, je nutné si vstupenky do 5 dní vyzvednout, jinak se vrátí zpět do prodeje. 

Musím mít eVstupenku vytištěnou?

Ideálně ano, případně ale stačí i vstupenka zobrazená na mobilním telefonu.

Akce byla zrušena nebo přesunuta, kde mohu vrátit vstupenky?

Některé open air akce mají vnitřní alternativu v případě nepříznivého počasí. V takovém případě sledujte náš facebook, kde naleznete aktuální informace. 

Pokud jsme však akci museli z technických důvodů zrušit, vstupenky můžete vrátit v Turistickém informačním centru, vstupné Vám vrátíme. Pokud jste si zakoupili vstupenky on-line a přejete si vstupné vrátit na účet, kontaktujte Martinu Heroldovou na e-mailu propagace@kultura-kadan.cz či tel. 733 270 034. Vždy si prosím připravte název a datum akce a především číslo vstupenky.

Pokud byla akce přesunuta na jiný termín, vstupenky můžete buď vrátit, nebo si je ponechat, budou platné i v náhradním termínu.

Stánkový prodej

Chtěl bych přijet se svým stánkem na některou z vašich akcí, jak se mohu přihlásit?

Přihlášky na stánkový prodej jsou k dispozici v sekci Přihlášky na akce, stačí vyplnit formulář a zaslat foto stánku nebo výrobků. Pokud chcete prodávat své výrobky, ale nemáte stánek, nabízíme zároveň možnost pronájmu. Veškeré instrukce naleznete ve formuláři. V případě jakýchkoli nejasností kontaktujte Hanu Skýbovou na tel. 602 660 811 nebo e-mailu skybova@kultura-kadan.cz.


Vytvořeno 24.9.2019 12:18:22 | přečteno 885x | tana
load